loader

NanoAg Powder

a12

 

Nanosrebro jest wydajnym środkiem silnie oddziaływającym z mikroorganizmami. Wchodząc z nimi w kontakt silnie uszkadza kluczowe dla metabolizmu struktury powodując śmierć komórki. Ponadto nanosrebro jest uznane za środek bezpieczny. Jedynie osiągnięcia nanotechnologii pozwalają uzyskiwać drobiny srebra o rozmiarze pozwalającym na wprowadzenie ich do środowiska wodnego.

Proszek NanoAg Powder zawiera wysokie stężenie nanosrebra oraz nośnik na którym jest ono osadzone. Nośnikiem tym jest nanokrzemionka, występująca w dwóch wersjach – hydrofilowej (do układów wodnych) oraz hydrofobowej (do układów rozpuszczalnikowych). Pozwala to osiągnąć szerokie pole zastosowań preparatu. Wysoka stabilność produktu jest gwarantowana poprzez obecność bezpiecznych, ekologicznych i neutralnych dla większości kompozycji docelowych stabilizatorów. Dzięki temu proszek może być magazynowany przez bardzo długi okres czasu.

Srebro wykazuje pełną aktywność w skrajnie niskich stężeniach (zwyczajowo 5-50 ppm w zależności od formulacji). Dlatego też wysoka zawartość nanosrebra w proszku NanoAg Powder pozwala ograniczyć koszty transportu oraz magazynowania substancji. Gwarantuje również niski udział dodatku srebra w finalnej formulacji. Dzięki temu nie ma konieczności modyfikacji istniejących procesów produkcyjnych czy użycia dodatkowych instalacji i procedur.
 
 

 
 
Proszek NanoAg Powder stanowi składnik wielu różnorodnych produktów: kosmetyków, materiałów budowlanych, farb, emulsji, żywic, tworzyw, lakierów, preparatów stosowanych w rolnictwie, zasypek, wypełniaczy, żelów i wielu innych. Dlatego też zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszego doświadczenia.

 

Charakterystyka produktu


NAZWA
NanoAg Powder
TYP
Proszek nanosrebra na nośniku krzemionkowym
STĘŻENIE
1000 – 200 000 ppm
NOŚNIK
Nanokrzemionka hydrofilowa lub hydrofobowa
ŚREDNICA
5-15 nm
KSZTAŁT
Sferyczny
KOLOR
Żółtobrązowy
ZAPACH
Brak
OPAKOWANIE
0,5kg / 1kg/ 2kg/ 5kg/ 10kg
DATA PRZYDATNOŚCI
Bezterminowa