loader

NanoCuO NW

cup

 

Osiągnięcia nanotechnologii pozwalają uzyskiwać struktury o różnej strukturze przestrzennej, w zależności od oczekiwanego zastosowania. Laboratorium Made with Nano opracowało innowacyjną metodę syntezy tlenku (II) miedzi o strukturze przestrzennej nanodrutów. Cechują się one niewielką średnicą przekroju przy znacznej długości osiowej.

Nanodruty NanoCuO NW cechują się niskim współczynnikiem tarcia, co powoduje że proszek może znaleźć potencjalne zastosowanie w smarach mokrych oraz suchych (w tym jako dodatek do smarów grafitowych). Cechuje się ponadto niepalnością, dzięki czemu może znaleźć zastosowanie w smarowaniu urządzeń pracujących w warunkach wysokiej temperatury.

Nanodruty NanoCuO NW występują w postaci drobnego proszku. Taka postać produktu pozwala na doskonałą dyspersję preparatu w produkcie docelowym. Ponadto gwarantuje ona zdolność wypełniania mikropęknięć występujących na trących powierzchniach.

 
 
 

                                                                                 

 

Proszek NanoCuO NW stanowi składnik różnorodnych produktów: smarów, past, żywic czy lakierów. Dlatego też zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszego doświadczenia.
 
 
 
 

Charakterystyka produktu


NAZWA
NanoCuO NW
TYP
Proszek tlenku miedzi (II) o strukturze nanodrutów
STĘŻENIE
99,9%
ŚREDNICA
10 – 50 nm
DŁUGOŚĆ
2000 – 4000 nm
KSZTAŁT
Podłużny
KOLOR
Szary do czarnego
ZAPACH
Brak
OPAKOWANIE
0,5kg / 1kg/ 2kg/ 5kg/ 10kg
DATA PRZYDATNOŚCI
Bezterminowo